KONST / Litografier / Färglitografi 14608547
nr 1460 8547
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Signerad, numrerad 93/95. Färglitografi, bildmått: 98x62, yttermått inklusive ram: 104x74 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 april 2022
kl 18:37:07
9/4 23:56:47